Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.


Dijital Dükkan Kampanyası

100 Mbps'e kadar maksimum hızlı Dijital Dükkan Paketi!

Dijital Dükkan hiç bir kota sınırlaması olmadan, işyerinize 100 Mbps hıza kadar internet sağlar. Kullanacağınız hız, alt yapınızın desteklediği maksimum hıza bağlıdır.
Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası, Vodafone dünyasının kapılarını, interneti bol ve 4.5G hızında tarifelerle sizleri bekliyor. İnterneti, dakikası, mesajlaşması bol 33 Milyon Vodafone'lu ve sabit hatla sınırsız konuşma yapabilirsiniz. Ev interneti kategorisinde bulunan Vodafone Dijital Dükkan Tarifeleri size uygun tarife ve güncel kampanyalarla hizmetinizde! diğer ev interneti kampanyaları için sitemizi inceleyebilirsiniz. Yurt dışını arama ve yurt dışı kullanım paketlerimiz de mevcuttur. Seçeceğiniz paketin özelliğine göre en uygun fiyatlarla en doğru paketlerden faydalanabilirsiniz. kısacası aradığınız her şey burada! Vodafon İnternet, Vodafone, Vodafone Faturalı Kampanyalar, Vodafone Faturalı Paketler, Vodafone faturalı Tarifeler, Vodafone Fiber İnternet, Vodafone Geçiş kampanyaları, Vodafone İnternet kampanyaları, Vodafone İnternet paketleri, Vodafone İnternet Tarifeleri, Vodafone kampanya, Vodafone Konuşma Paketleri, Vodafone paketleri, Vodafone Red Tarifeleri, vodafone hat taşıma,vodafone numara taşıma,vodafone numara taşıma kampanyaları,vodafone hat taşıma kampanyaları,vodafone faturalı tarifeler sınırsız internet,vodafone geçiş kampanyaları..
Dijital Dükkan 7'den 7'ye
54,90 TL
100 Mbps'ye
Kadar
LİMİTSİZ
Digiturk
Play
+ Dijital Sabit Hat
İlk Ay Hediye!

İsterseniz +15 TL'ye Samsung Tab 3 Tablet
Hemen Al
Dijital Dükkan 7/24
74,90 TL
100 Mbps'ye
Kadar
100 GB
Digiturk
Play
+ Dijital Sabit Hat
İlk Ay Hediye!

İsterseniz +15 TL'ye Samsung Tab 3 Tablet
Hemen Al

Dijital Dükkan ile maksimum hızlı internetin keyfini çıkarın!

Esnafa Özel Dijital Dükkan Paketi

Vodafone İş Ortağım sayesinde dükkanındaki interneti ve tabletini kullanarak işlerini büyüten; bir yandan da diğer servislerle gün boyu keyifli vakit geçiren esnafın sahip olduğu dükkandır. Dijitalleşen her dükkan Yarına Hazır olmaya bir adım daha yaklaşır.

Neden Dijital Dükkan Paketi almalıyım?

  • Dukkanda bulunduğunuz saatler arasında hem maximum hızda hem de kotasız ve ultra limitsiz internete sahip olmak için.
  • Dijital Sabit Telefon sayesinde sadece konuştukça ücret ödemek için.
  • Samsung Tablet sayesinde internetinizi işyerinizin dilediğiniz noktasında kullanabilmek için.